Konkurs plastyczny “Wykorzystanie surowców wtórnych”

Mój pomysł na wykorzystanie surowców wtórnych

Konkurs plastyczno – techniczny zorganizowany został dla uczniów klas I – III. Przedmiotem konkursu było zaprojektowanie i wykonanie, z wykorzystaniem surowców wtórnych, przedmiotu użytkowego, np.: rzeźby, makiety, obrazu, zabawki, itp.Do konkursu zgłoszono 15 prac w wykonaniu następujących uczniów:

• klasa I: Michał Fielek, Monika Klecka, Dominik Krakowski, Natalia Olchawska, Damian Sacha, Natalia Zając,
  • klasa II: Dominik Biel, Paulina Dudek, Natasza Gawlik, Oskar Rzeszowski, Magdalena Sacha,
  • klasa III: Dawid Olchawski, Julia Kraj, Kaja Koniarz.

Jury w składzie: Anioł-Bukowiec Kinga, Babraj Patrycja, Korczyńska Anna, Pałka Bożena, Sacha Jolanta, Witek Bernadeta po dokonaniu oceny zgłoszonych prac pod kątem: stopnia użycia surowców wtórnych, staranności wykonania, estetyki pracy oraz pomysłowości przyznało następujące miejsca:

I miejsce: Kaja Koniarz

II miejsce: Natasza Gawlik

III miejsce: Oskar Rzeszowski.

Jury postanowiło również przyznać wyróżnienie Julii Kraj.

Organizator: Anna Korczyńska

maj 2015