+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Konkurs Piosenki Przedszkolnej

   3 marca 2017r. w Publicznym Przedszkolu w Biesiadkach oraz w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej odbył się Konkurs Piosenki Przedszkolnej, w którym brały udział chętne dzieci od 4 do 7 lat. Każde dziecko mogło zaprezentować dowolną piosenkę, a czteroosobowe jury składające się przedstawicieli Rady Rodziców miało za zadanie wybrać troje dzieci, które będą reprezentować nasze przedszkole podczas Gminnego Przeglądu Piosenki Przedszkolnej 31 marca w Publicznym Przedszkolu w Gnojniku.  Po długich i trudnych obradach jury zdecydowało, że nasze przedszkole będą reprezentować:

1.Kamila Cichońska – 6 lat                                                                                                                      

2. Julia Szot – 5 lat                                                                                                                                        

3. Kacper Niedziela – 4 lata

{galeria}konkurspiosenki_prz{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.