Konkurs Piosenki Przedszkolnej

3 marca 2017r. w Publicznym Przedszkolu w Biesiadkach oraz w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej odbył się Konkurs Piosenki Przedszkolnej, w którym brały udział chętne dzieci od 4 do 7 lat. Każde dziecko mogło zaprezentować dowolną piosenkę, a czteroosobowe jury składające się przedstawicieli Rady Rodziców miało za zadanie wybrać troje dzieci, które będą reprezentować nasze przedszkole podczas Gminnego Przeglądu Piosenki Przedszkolnej 31 marca w Publicznym Przedszkolu w Gnojniku.  Po długich i trudnych obradach jury zdecydowało, że nasze przedszkole będą reprezentować:

1.Kamila Cichońska – 6 lat

2. Julia Szot – 5 lat