Konkurs plastyczny “Bezpiecznie na wsi…”

W roku szkolnym 2016/2017, wzorem roku ubiegłego zgłosiliśmy chęć uczestnictwa w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci ph. ,,Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa” organizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Celem konkursu było promowanie pozytywnych postaw związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, a także popularyzacja wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat, który wskazuje na prace szczególnie zagrażające bezpieczeństwu najmłodszych mieszkańców wsi. Do organizatorów etapu szkolnego wpłynęło 22 prace (14 z klas  II i III oraz 8 z klas IV- VI).  W etapie powiatowym tego konkursu III miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Aleksandra Strzesak z klasy VI, która otrzymała dyplom i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Gratulujemy OliJ, zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

K.Anioł – Bukowiec