+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Konkurs plastyczny ,,Higiena to jest to” w ramach VIII edycji projektu ,,Czysta Małopolska”.

Sprawozdanie z etapu szkolnego konkursu plastycznego ph. ,,Higiena to jest to” w ramach VIII edycji projektu ,,Czysta Małopolska”.

W lutym b.r. w naszej szkole przeprowadzono szkolny etap konkursu plastycznego dla dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych ,,Higiena to jest to” w ramach VIII edycji projektu ,,Czysta Małopolska”. Cele konkursu to przede wszystkim upowszechnienie wiedzy o zasadach higieny wśród dzieci przedszkolnych i uczniów, kształtowanie nawyków przestrzegania higieny, wdrażanie zasad świadomości i odpowiedzialności za własne zdrowie oraz poszerzenie zainteresowań problematyką przestrzegania zasad higieny. Przypomnijmy, że przedmiotem konkursu był plakat dotyczący przestrzegania zasad higieny. Do organizatorów konkursu wpłynęło 27 prac. Dzieci 6 – letnie z oddziału przedszkolnego wykonały 9 prac, uczniowie klas I – IV dostarczyli 14 prac, a uczniowie klas V –VIII złożyli 4 prace. Jury w składzie p. Paulina Strzesak, p. Barbara Hebda, p. Bogusława Hawryłko, p. Kinga Anioł-Bukowiec wyłoniło prace, które będą reprezentować naszą szkołę w etapie rejonowym. Do tego etapu wybrano 6 prac, po dwie z każdej kategorii. Były to prace następujących dzieci i uczniów:

1)przedszkole – Jan Bychawski, Emilia Wąs;

2) klasy I – IV szkoły podstawowej- Kacper Cąkała kl. II, Emilia Wałaszek kl. II;

3) klasy V- VIII szkoły podstawowej – Monika Machał kl. VI a, Nicola Racięga kl. VII;

Każdy uczestnik za udział w konkursie otrzymał szczoteczkę i pastę do zębów. Nagrody te pozyskaliśmy, dzięki uprzejmości właściciela F.H.U. „Novum V” z Gnojnika. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za pomysłowe prace oraz zapał i chęć wzięcia udziału w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i czekamy teraz na rozstrzygnięcie etapu rejonowego.

Organizatorzy konkursu: Paulina Strzesak, Kinga Anioł-Bukowiec

van mutlu son
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]