Konkurs plastyczny “Moja rodzina”

Pod koniec listopada we wszystkich trzech grupach przedszkolnych został zrealizowany wewnętrzny konkurs plastyczny ph. „Moja rodzina”. Głównymi celami konkursu były: promowanie roli rodziny w życiu każdego dziecka, kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny, wdrażanie dzieci do zdrowej rywalizacji, rozwijanie zainteresowań, pomysłowości, wyobraźni oraz aktywności twórczej dzieci. Przedszkolaki wykonywały prace plastyczne w formacie A4 pod okiem wychowawców dowolnie wybraną przez siebie techniką. Jury brało pod uwagę: zgodność pracy z tematyką, inwencję i pomysłowość, staranność wykonania, ogólne wrażenia estetyczne oraz samodzielność wykonania pracy.  Nagrodzone zostały trzy prace: Justynki Łopatki, Darii Koniarz oraz Kariny Musiał. Dziewczynki otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe. Gratulujemy!!!

Renata Klecka