+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Konkurs plastyczny “Moja rodzina”

   Pod koniec listopada we wszystkich trzech grupach przedszkolnych został zrealizowany wewnętrzny konkurs plastyczny ph. „Moja rodzina”. Głównymi celami konkursu były: promowanie roli rodziny w życiu każdego dziecka, kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny, wdrażanie dzieci do zdrowej rywalizacji, rozwijanie zainteresowań, pomysłowości, wyobraźni oraz aktywności twórczej dzieci. Przedszkolaki wykonywały prace plastyczne w formacie A4 pod okiem wychowawców dowolnie wybraną przez siebie techniką. Jury brało pod uwagę: zgodność pracy z tematyką, inwencję i pomysłowość, staranność wykonania, ogólne wrażenia estetyczne oraz samodzielność wykonania pracy.  Nagrodzone zostały trzy prace: Justynki Łopatki, Darii Koniarz oraz Kariny Musiał. Dziewczynki otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe. Gratulujemy!!!

                                                                                                             Renata Klecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]