+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich – Hiszpania

Wielki sukces w Gminnym Konkursie Wiedzy o Krajach Europejskich – Hiszpania

Dnia 29 kwietnia 2015r. w PSP w Gnojniku odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich – Hiszpania. Wzięli w nim udział uczniowie z 4 szkół gminy Gnojnik, którzy musieli wykazać się wiadomościami na temat Hiszpanii; historii, środowiska przyrodniczego, kultury i tradycji oraz życia codziennego mieszkańców. Przez 90 minut zmagali się oni z trudnym testem sprawdzającym ich wiedzę o Hiszpanii. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V Aleksandra Krakowska i Kacper Strzesak, którzy wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy. Kacper Strzesak zajął I miejsce a Ola Krakowska uplasowała się na miejscu III. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

Cieszymy się i gratulujemy!

                                                                                                                       

{galeria}hiszpania{/galeria}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]