Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich – Hiszpania

Wielki sukces w Gminnym Konkursie Wiedzy o Krajach Europejskich – Hiszpania

Dnia 29 kwietnia 2015r. w PSP w Gnojniku odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich – Hiszpania. Wzięli w nim udział uczniowie z 4 szkół gminy Gnojnik, którzy musieli wykazać się wiadomościami na temat Hiszpanii; historii, środowiska przyrodniczego, kultury i tradycji oraz życia codziennego mieszkańców. Przez 90 minut zmagali się oni z trudnym testem sprawdzającym ich wiedzę o Hiszpanii. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V Aleksandra Krakowska i Kacper Strzesak, którzy wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy. Kacper Strzesak zajął I miejsce a Ola Krakowska uplasowała się na miejscu III. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

Cieszymy się i gratulujemy!

{galeria}hiszpania{/galeria}