+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Konkursu czytelniczego ze znajomości lektury „Afryka Kazika”

Dnia 15 maja 2021 r. odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy ze znajomości lektury „Afryka Kazika”. Wzięli w nim udział uczniowie klasy III. Konkurs był jednym z kilku, podsumowujących innowację czytelniczą „Nauczanie przez czytanie” , która była wdrażana w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym. Celem naszej innowacji było propagowanie aktywności czytelniczej wśród uczniów, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, szerzenie kultury czytelniczej, rozbudzanie stałego kontaktu z książką oraz doskonalenie techniki czytania – cichego i ze zrozumieniem. Zadaniem konkursu było przede wszystkim sprawdzenie w jakim stopniu uczniowie opanowali znajomość lektury. Test składał się z 25 pytań, na które uczestnicy odpowiadali pisemnie. Uczniowie klasy III wykazali się dużą wiedzą, o czym świadczą wyniki konkursu.

I miejsce, po raz kolejny, zdobyła – Daria Koniarz

II miejsce ex aequo zajęli – Paweł Warchał i Nikodem Racięga

III miejsce przypadło – Piotrowi Dziubanowi

Pozostali uczniowie również zaprezentowali się bardzo dobrze, uzyskując co najmniej 20 na 25 możliwych do zdobycia punktów.

Laureaci konkursu uhonorowani zostali dyplomami i nagrodami książkowymi. Udział w konkursie stworzył możliwość odkrycia przez uczniów własnych uzdolnień, dał szansę na osiągnięcie sukcesu i mam głęboką nadzieję, że nie tylko wśród zwycięzców, pogłębił wiarę we własne możliwości. Wszystkim gratuluje wiedzy. Cieszę się, że konkursy czytelnicze cieszą się zainteresowaniem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym uczniowie będą równie aktywni i zaangażowani w działania czytelnicze.

M. Gawlik

Antalya escort
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]