Konkursy SKO

,,TORT Z OKAZJI 80- tych URODZIN SKO”

W marcu odbył się konkurs plastyczno – techniczny, w którym należało wykonać tort dowolna techniką, mile widziane były formy przestrzenne. Do uczestników wpłynęło 24 prace. Wszystkie torty były wykonane starannie, dokładnie i estetycznie. Budziły zachwyt społeczności szkolnej.  Jury składające się z nauczycieli naszej szkoły, otrzymało karty do głosowania i po podliczeniu głosów wybrano:

I MIEJSCE: ALEKSANDRA STRZESAK – KLASA V;

II MIEJSCE: OSKAR RZESZOWSKI – KLASA III;

III MIEJSCE: KINGA SACHA – KLASA IA;

WYRÓŻNIENIENIA: KACPER STRZESAK – KLASA VI, ANNA CICHOSTĘPSKA – KLASA II, MARLENA RZESZOWSKA – KLASA I A, ALICJA MACHAŁ – KLASA III.

,,BAJKA O OSZCZĘDZANIU”

W marcu odbył się konkurs poetycki ph. ,,Bajka o oszczędzaniu”, polegający na ułożeniu bajki zachęcającej do oszczędzania. Jury w składzie: p. Kinga Konar, p. Bernadeta Witek, p. K. Anioł-Bukowiec wyłoniło trzech zwycięzców i przyznało jedno wyróżnienie. Byli to:

I MIEJSCE  : NATASZA GAWLIK – KLASA III;

II MIEJSCE : PAULINA DUDEK – KLASA III;