+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Krótka lekcja zdrowego życia

       Uczniowie kl  II B pod kierunkiem wychowawczyni przygotowali krótką scenkę przedstawiającą życie rodziny , w której ojciec pali papierosy.  Scenkę tą zaprezentowali również dzieciom sześcioletnim z oddziału przedszkolnego. W bardzo prosty, ale pouczający sposób pokazali, jak wiele złego dzieje się w rodzinach, gdy ktoś pali papierosy. Przedszkolaki obiecały, że poproszą swoich palących rodziców, aby rzucili palenie, a sami nigdy nie będą tego robić.                

       Dziękujemy uczniom kl II B za zaprezentowanie nam tej pouczającej scenki.

                                                                                                                                                         B. Witek

{galeria}lekczdr{/galeria}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]