+14 68 60 161

szkolabiesiadki@wp.pl

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Laureaci Biblijnego Konkursu „Z Dobrą Nowiną przez życie”

    21 maja 2018 r. w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich miała miejsce uroczystość nadania tytułu „Laureata” Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” 49 uczniom szkół podstawowych województwa małopolskiego. W tym gronie znalazło się 2 uczniów naszej szkoły: Dominik Hebda i Radosława Hebda. Uroczystość rozpoczęła się modlitwą w kaplicy Arcybiskupów Krakowskich, gdzie swoje święcenia kapłańskie przyjął 1 XI 1946 r. Karol Wojtyła. Druga część spotkania miała miejsce w Sali papieskiej, gdzie znajduje się słynne „okno papieskie”. Uczniowie otrzymali „laur” z rąk ks. abp. Marka Jędraszewskiego oraz p. Kurator Barbary Nowak. Warto nadmienić, że laureaci zostali wyłonieni na 3 etapach tego konkursu w którym łącznie brało udział prawie 4 tysiące uczniów z całej małopolski. Z naszej szkoły na etapie rejonowym brało udział w tym roku 4 uczniów (Dominik Hebda, Radosław Hebda, Andrzej Hebda, Natalia Olchawska).

                                                                                                                                                            ks. Paweł Krawczyk

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu