Magiczne show w naszej szkole

Dnia 9 marca br. przybył z wizytą do szkoły iluzjonista, pan Ryszard Goclon, który wprowadził nas w tajemniczy świat magii. Podczas pokazu zobaczyliśmy sztuczki takie jak: niewidzialne węzły na kolorowych sznurkach, znikające chusty, piłeczki, które wyskakiwały z ust iluzjonisty, żonglerkę, karty, latające kule. Autor pokazu przeniósł nas także do świata pełnego zagadek, pytań bez odpowiedzi, niewytłumaczalnych zdarzeń i rzeczy. Publiczność była bardzo zaangażowana w przebieg spektaklu. Do wykonania lub asystowania przy różnorodnych trikach byli zaangażowani uczniowie. Wszystkie pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dzieci były pod dużym wrażeniem i na pewno chętnie zobaczyłyby znów podobny pokaz.

B.Hawrylko

{galeria}magik18{/galeria}