+14 68 60 161

szkolabiesiadki@wp.pl

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

,,Maleńka miłość w żłobie śpi”

Pod takim tytułem, 14 stycznia 2024 roku odbyło się wspólne kolędowanie w Domu Ludowym w Biesiadkach zorganizowane przez Świetlicę Wiejską w Biesiadkach we współpracy z Publiczną Biblioteką , Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju wsi Biesiadki ,,TRADYCJA I ROZWÓJ”, KGW ,,Biesiadna Ekipa”, Zespołem Szkolno Przedszkolnym w Biesiadkach. Podczas tego świątecznego  spotkania dla społeczności lokalnej ,  zaprezentowały się przedszkolaki z grupy ,,Czekoladki” , przedstawiając jasełka pt. ,,Maleńka  Miłóść”. Po występach odbyło się wspólne kolędowanie, które  jest wyrazem kultywowania tradycji świątecznych, upowszechniania polskich kolęd i pastorałek oraz integracja środowiska lokalnego.

 B. Witek

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu