+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Małopolskie talenty – zajęcia z kompetencji ponadprzedmiotowych

Zgodnie z przyjętym  harmonogramem  we wrześniu  br.  odbywały  się w naszej szkole zajęcia z kompetencji ponadprzedmiotowych rozwijających umiejętności funkcjonowania w społeczeństwie i uczenia się.  Podzieleni na trzy grupy uczniowie klas IV – VII doskonalili swoją wiedzę i umiejętności na temat  współpracy w grupie, integracji,  prawidłowego komunikowania się. Poznali metody motywujące do działania, dowiedzieli się jak rozwiązywać konflikty, skutecznie się uczyć oraz co robić, aby uniknąć zagrożeń czyhających na nich we współczesnym świecie. Zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze,  było wiele uśmiechu i radości podczas wspólnych zabaw integracyjnych oraz ćwiczeń inspirujących do rozwoju talentów.

Naszym utalentowanym uczniom życzymy pomyślności w rozwijaniu kompetencji kluczowych przedmiotowych – języka obcego oraz  nauk matematyczno-przyrodniczych.

P. Strzesak

erzurum mutlu son
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]