Nadanie nazw grupom 2016

Czy maluchem czy starszakiem

każdy chce być przedszkolakiem.

Już za chwilę na tej scenie

będzie wielkie wydarzenie.

Każdy kto tu dzisiaj stanie

to otrzyma pasowanie.

24 października dzieci z  Publicznego Przedszkola w Biesiadkach i Oddziału Przedszkolnego miały swoje święto.  W obecności pani Dyrektor, Nauczycieli  i Rodziców zaprezentowały krótki program artystyczny nawiązujący tematyką do nazwy swojej grupy. Dzieci 3,4 – letnie przyjęły nazwę „Słoneczka”, 4,5 – letnie „Biedronki”, a dzieci 6 – letnie „Misie”. Następnie pani Dyrektor  swoim czarodziejskim ołówkiem dotykała każde dziecko  mówiąc „Pasuję cię na przedszkolaka”, a wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy. Po uroczystości przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia oraz upominki przygotowane przez rodziców. Dla niektórych dzieci, a w szczególności dla najmłodszych przedszkolaków było to bardzo ważne wydarzenie, gdyż oficjalnie dołączyli do społeczności naszego przedszkola.

{galeria}przed_nadanie_nazw{/galeria}