Nadanie Nazw Grupom

21 października 2015r.  w Publicznym Przedszkolu w Biesiadkach odbyła się uroczystość z okazji Nadania Nazw Grupom. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani Dyrektor oraz  liczne grono  Rodziców. Każda grupa wystąpiła  w pięknych strojach. Zaprezentowała  repertuar  związany  tematycznie  z   przyszłą   nazwą  grupy, pokazując swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Dzieci młodsze przyjęły nazwę „SMERFY” , a starsze  „Żabki”. Następnie pani Dyrektor  swoim czarodziejskim ołówkiem dotykała  każde dziecko  mówiąc „Pasuję cię na przedszkolaka”. Wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy, a rodzice upominki.  Ten pierwszy, tak ważny występ, był dla najmłodszych wielkim przeżyciem, a dla rodziców, którzy towarzyszyli swoim pociechom, powodem do wzruszeń.

{galeria}nadanienazw15{/galeria}