+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Nadanie Nazw Grupom

      21 października 2015r.  w Publicznym Przedszkolu w Biesiadkach odbyła się uroczystość z okazji Nadania Nazw Grupom. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani Dyrektor oraz  liczne grono  Rodziców. Każda grupa wystąpiła  w pięknych strojach. Zaprezentowała  repertuar  związany  tematycznie  z   przyszłą   nazwą  grupy, pokazując swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Dzieci młodsze przyjęły nazwę „SMERFY” , a starsze  „Żabki”. Następnie pani Dyrektor  swoim czarodziejskim ołówkiem dotykała  każde dziecko  mówiąc „Pasuję cię na przedszkolaka”. Wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy, a rodzice upominki.  Ten pierwszy, tak ważny występ, był dla najmłodszych wielkim przeżyciem, a dla rodziców, którzy towarzyszyli swoim pociechom, powodem do wzruszeń.

{galeria}nadanienazw15{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]