+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „EKOLOGIA W MOIM DOMU”

Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie ogłosiły wyniki XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „EKOLOGIA W MOIM DOMU”, który uzyskał Honorowy Patronat: Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki, Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka, Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk, Muzeum Wsi Lubelskiej, Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS oraz Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Dnia 25 listopada 2021 r. roku Jury konkursu przyznało nagrody oraz wyróżnienia
w dwóch kategoriach:  kategoria I – praca plastyczna i kategoria II – praca multimedialna lub literacka. Uczennica klasy III naszej szkoły Justyna Łopatka zdobyła II miejsce
w kategorii: praca plastyczna
, wykonując plakat przedstawiający zwyczaje ekologiczne panujące w jej domu.  Sukces jest tym większy, że w tym roku na konkurs wpłynęło 295 prac z 14 województw Polski. W kategorii praca plastyczna nadesłano 212 prac, natomiast
w kategorii praca multimedialna lub literacka 83 prace. Wyniki konkursu dostępne są na stronie: http://sp1.lublin.eu/2021/11/wyniki-ogolnopolskiego-konkursu-ekologia-w-moim-domu/. Z uwagi na trudną sytuację epidemiologiczną nie odbył się uroczysty finał konkursu zaplanowany w Lublinie. Nagroda i dyplom zostały przesłane za pośrednictwem poczty i wręczone laureatce konkursu przez Panią Dyrektor.

Justynce gratulujemy i życzymy kolejnych, tak znakomitych osiągnięć. Wszystkim uczestnikom, których prace zostały przesłane na konkurs dziękujemy za udział
i zaangażowanie.

Bogusława Hawryłko
Barbara Hebda

Comments are closed.