+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Nagroda w regionalnym etapie konkursu SKO

Szkolna Kasa Oszczędności brała udział w Ogólnopolskim Konkursie” „Dziś Oszczędzam w SKO jutro w PKO”. We wrześniu br. PKO Bank Polski wybrał najaktywniejsze i najbardziej zaangażowane w edukację finansową szkoły z różnych regionów Polski. Nasza Szkoła otrzymała nagrodę III stopnia w Etapie RegionalnymKonkursu SKO dla szkół i nauczycieli”. Była to nagroda pieniężna w wysokości 1000,00 zł. z przeznaczeniem na cele szkoły.

Nasza szkoła co roku zdobywa nagrodę w tym konkursie. Za środki pieniężne pozyskane z ubiegłorocznej nagrody zakupiono upominki dla seniorów  na Gminną Wigilie, opłacono wypożyczenie strojów na Jasełka wystawiane w dniu Babci i Dziadka, zapewniono dzieciom klas I –III animatorów na zabawę karnawałową oraz zakupiono nagrody dla uczniów aktywnie oszczędzających i biorących udział w konkursach SKO.

Dbając o planetę organizujemy zbiórkę puszek aluminiowych. W bieżącym roku szkolnym ze sprzedaży puszek  zakupiony został papier ksero dla każdej z klas.

Zachęcamy wszystkich uczniów do oszczędzania oraz do udziału w akcjach i konkursach organizowanych  przez Szkolną  Kasę Oszczędności.  

Opiekunowie SKO B.Hawryłko, K.A.Bukowiec

giresun mutlu son
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]