Nagrody Wójta Gminy Gnojnik dla naszych uczennic

Na uroczystej Sesji Rady Gminy Gnojnik, która odbyła się 24 czerwca 2021r. najlepsi uczniowie szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/21 otrzymali nagrody Wójta Gminy. Przyznawane są one od wielu lat. Otrzymują je uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wykazali się szczególnymi osiągnięciami.

Wśród 13- tki nagrodzonych znalazły się trzy uczennice naszej szkoły: Natasza Gawlik, Emilia Hawryłko i Agnieszka Warchał.

Przewodniczący Rady Gminy wraz z Wójtem wręczali dyplomy oraz nagrody, gratulowali uczniom, rodzicom i dyrektorom szkół. Podkreślali, że za takimi osiągnięciami idą wspólny trud i ciężka praca.

Cieszymy się, że uczennice kl. VIII naszej szkoły zostały docenione i znalazły się wśród najlepszych.

Gratulujemy Wam dziewczyny i życzymy sukcesów w nowych szkołach i dorosłym życiu.

B. Hawryłko