+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Najwyższy laur naszego ucznia

     Z wielką radoscią informujemy,  iż uczeń klasy V Radosław Hebda zdobył tytuł Laureata w Biblijnym Konkursie Tematycznym  “Z dobrą Nowią przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego organizowanym  przez Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Kurię Diecezjalną w Krakowie i Tarnowie. 

   8 czerwca 2017 r. w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie odbyło się uroczyste zakończenie tegoż Konkursu. Radosław odebrał wraz z gratulacjami i nagrodami tytuł Laureata z rąk ks. Biskupa Damiana Muskusa oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty   p. Barbary Nowak. Opiekun każdego laureata otrzymał z rąk p. Kurator pisemne podziękowanie za włożoną pracę. 

    To największe osiągnięcie od lat, którym niezmiernie się cieszymy. Radkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć naukowych.  

                                                                                                                                             Ks. Paweł Krawczyk 

{galeria}laureat{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]