+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Niezwykła i niecodzienna lekcja sztuki

        29 maja 2018r. przedszkolaki udały się do naszego parafialnego kościoła, aby tam spotkać się z panem Sulisławem Ćwiertnią – konserwatorem zabytków, który obecnie odnawia ołtarz   św. Mateusza w naszym pięknym, zabytkowym kościele. Pan konserwator bardzo chętnie   i z wielkim spokojem powitał naszych energicznych i żywiołowych przedszkolaków, którym pokazał jakimi podstawowymi narzędziami posługuje się w swojej pracy, jak i ile razy należy konserwować wszystkie elementy, a nawet, jak wygląda złoto wykorzystywane przy renowacji ołtarzy i innych złoceń. Bardzo dziękujemy za ciekawą lekcję sztuki oraz wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

                                                                                                               B. Witek

{galeria}konserwator{/galeria} 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]