Zabawy przy ognisku

Chcąc uatrakcyjnić i umilić wolny czas  uczniom naszej szkoły SU przy współpracy z rodzicami oraz za zgodą i pozwoleniem dyrektora szkoły zorganizował dnia 29 października 2015 r.  ognisko. Spotkanie przy ognisku stało się okazją aby wspólnie upiec kiełbaski,  pośpiewać i pobawić się.

Dzieci z klas I – III bawiły się na boisku przy szkole, natomiast starsi uczniowie zaopatrzeni w kije, pyszne kiełbaski rozpoczęli wspólną wyprawę na stadion do Żerkowa.  Po smacznym posiłku chętni uczniowie rozegrali mecz piłki nożnej.

Pomysł z ogniskiem okazał się strzałem w dziesiątkę. Była piękna, słoneczna pogoda. Uczniowie klas I –III z przyjemnością mogli uczestniczyć w zabawach ruchowych na świeżym  powietrzu, które zorganizowali dla nich wychowawcy klas. Dzieci były bardzo zadowolone, a zabawa była przednia. Niestety „wszystko, co dobre szybko się kończy”, a więc i ognisko dobiegło końca. Sądzimy, że warto powtórzyć je na wiosnę….

Małgorzata Gawlik

{galeria}ognisko15{/galeria}