+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Pasowanie na Przedszkolaka

      Dnia 09 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka najmłodszych dzieci 3,4 – letnich. Na początku pani Dyrektor powitała wszystkie dzieci i rodziców na uroczystości, po czym swój występ rozpoczęły dzieci starsze z grupy „Słoneczka” i „Biedronki”. Dzieci 4,5 i 6 – letnie zaprezentowały piękną inscenizację pt: „Witamy maluszków” oraz zaśpiewały piosenki witając jednocześnie nowe dzieci w przedszkolu. Dzieci starsze obiecały bawić się wspólnie z młodszymi kolegami i koleżankami oraz nieść pomoc w razie potrzeby podczas codziennych zabaw.

   Później swój pierwszy w życiu występ zaprezentowały dzieci 3,4 – letnie, które za pomocą wiersza i piosenki powitały przedszkole i złożyły przysięgę przedszkolaka, następnie odbyło się pasowanie dzieci przez panią Dyrektor w obecności rodziców i wychowawców oraz wręczenie dyplomów i drobnych upominków.

                                                                                                                                              R.Klecka

{galeria}pasowanie2017{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]