Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 09 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka najmłodszych dzieci 3,4 – letnich. Na początku pani Dyrektor powitała wszystkie dzieci i rodziców na uroczystości, po czym swój występ rozpoczęły dzieci starsze z grupy „Słoneczka” i „Biedronki”. Dzieci 4,5 i 6 – letnie zaprezentowały piękną inscenizację pt: „Witamy maluszków” oraz zaśpiewały piosenki witając jednocześnie nowe dzieci w przedszkolu. Dzieci starsze obiecały bawić się wspólnie z młodszymi kolegami i koleżankami oraz nieść pomoc w razie potrzeby podczas codziennych zabaw.

Później swój pierwszy w życiu występ zaprezentowały dzieci 3,4 – letnie, które za pomocą wiersza i piosenki powitały przedszkole i złożyły przysięgę przedszkolaka, następnie odbyło się pasowanie dzieci przez panią Dyrektor w obecności rodziców i wychowawców oraz wręczenie dyplomów i drobnych upominków.

R.Klecka

{galeria}pasowanie2017{/galeria}