+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Powiatowy Konkurs Plastyczny

     Organizatorem konkursu plastycznego ph. ,,ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY” była Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku. Chętny uczestnik konkursu miał wykonać pracę dowolną techniką w formacie A3. Do szkolnego etapu konkursu wpłynęło 17 prac. Jury w składzie: p. Jolanta Sacha, p. Małgorzata Hudyma, p. Stanisława Małek, p. Kinga Anioł-Bukowiec wyłoniły 8 prac, następujących uczniów:

1.      Paulina Dudek             – klasa II;

2.      Agnieszka Warchał     – klasa II;

3.      Zuzanna Turska           – klasa II;

4.      Emilia Hawryłko           – klasa II;

5.      Radosław Hebda          – klasa III;

6.      Aleksandra Strzesak   – klasa IV;

7.      Julita Rzeszowska       – klasa V;

8.      Dawid Sapała               – klasa IV;

       Dnia 16 października 2014 roku miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu przez organizatora, czyli Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Brzesku ( do którego wpłynęło 482 prace) i wyróżnienie w tym konkursie otrzymała uczennica naszej szkoły EMILIA HAWRYŁKO z klasy II. Podczas gali podsumowującej ,,Miesiąc Papieski” w Centrum Kulturalno Bibliotecznym w Brzesku odebrała dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Nagrodzone prace można oglądać klikajac na link; 

http://youtu.be/JbW6ur_xfOM

{galeria}pkp14{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.