POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

23 czerwca 2021r. odbyło się uroczyste pożegnanie Ósmoklasistów. Ze względu na stan epidemiczny tegoroczna akademia odbyła się w zmienionej formule, w ścisłym reżimie sanitarnym, bez udziału całej społeczności uczniowskiej. Obecni byli Nauczyciele wraz z Panią Dyrektor, Rodzice uczniów wyróżnionych oraz Uczniowie kl VII.

Podniosłego charakteru uroczystości nadał Sztandar szkoły i odśpiewanie Hymnu Państwowego. Ważnym elementem akademii były przemowy, podziękowania i życzenia Pani Dyrektor. Absolwenci przygotowali krótki występ, w którym podziękowali Pani Dyrektor, Wychowawczyni, Nauczycielom oraz Rodzicom – za trud nauki i wychowania.

O pożegnaniu ósmoklasistów nie zapomnieli również młodsi koledzy i koleżanki z klasy siódmej, którzy wierszami i piosenkami pożegnali starszych kolegów. Przygotowali również niespodziankę w postaci obrazów – karykatur.

Oczekiwanym elementem programu było wręczenie przez Panią Dyrektor listów pochwalnych oraz nagród wyróżnionym uczniom za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Rodzice tych uczniów otrzymali podziękowania w formie listów gratulacyjnych.

Młodzież pożegnała się ze szkołą oglądając film podsumowujący ich ośmioletni pobyt w naszej szkole przywołując miłe wspomnienia.

Gratulujemy wszystkim naszym Absolwentom i ich Rodzicom. Dziękujemy za trud i wysiłek: uczniom włożony w naukę i pracę nad sobą, a rodzicom w procesie wychowania swoich dzieci.

Naszym Absolwentom życzymy wspaniałej przyszłości obfitej w ciekawe podróże, wydarzenia , przygody i doświadczenia oraz bardzo dobrego startu w kolejny etap życia szkolnego.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z uroczystości.

B.Hawryłko