+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Pożegnanie lata przy ognisku szkolnym

Z okazji pożegnania lata Samorząd Uczniowski, przy współpracy z Radą Rodziców, zorganizował dla wszystkich uczniów spotkanie przy pieczonej kiełbasce. Miało być ognisko, ale ostatecznie udaliśmy się do Żerkowa, gdzie przy starym budynku szkolnym znajduje się plac zabaw  z altanką i grilem. Chociaż był już 22 października pogoda dopisywała. Był piękny, słoneczny dzień. Uczniowie wraz z wychowawcami pokonali trasę pieszo delektując się urokami złotej, polskiej jesieni. Najpierw wyruszyli najmłodsi uczniowie kl. I-III. Kiedy dotarli na miejsce rodzice przygotowali dla nich poczęstunek.  Po posiłku mogli pobawić się na placu zabaw. Nasi najmłodsi odważnie pokonali dosyć długa trasę. Warto było ten czas spędzić na świeżym powietrzu i poprawiać swoja kondycję. Z kolei do Żerkowa udali się uczniowie klas V i VI. Również oni podczas marszu mogli naładować swoje akumulatory przed zbliżającymi się nieuchronnie chłodniejszymi miesiącami. Po smacznym posiłku i zabawach wrócili do szkoły.

Jako ostatni wyruszyli uczniowie kl. VII i VIII. Wyprawa była połączona z pokonywaniem naturalnych przeszkód terenowych.

M.Gawlik

malatya mutlu son
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]