+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Poznajemy pracę bibliotekarza

    Realizując temat tygodnia: ,,Książki, książeczki”, przedszkolaki  z ,,Oddziału przedszkolnego” odwiedziły Publiczną Bibliotekę w Biesiadkach oraz bibliotekę szkolną. Będąc w obu tych miejscach miały okazję zapoznać się z pracą bibliotekarki.  W oparciu o prezentację, dzieci poznały etapy powstawania książki oraz zasady korzystania  z książek i dbania o nie.  Miały okazję aktywnego spędzenia czas w bibliotece kolorując otrzymane obrazki oraz rozwiązując  przygotowane prze panią bibliotekarkę zagadki. Wizyty w obu bibliotekach były doskonałą okazją do rozbudzenia  u dzieci zainteresowania książką i czytelnictwem, a także kształtowania postawy szacunku wobec pracy bibliotekarza.

{galeria}biblioteka{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.