Poznajemy zawody

Wybór zawodu jest trudnym zadaniem dla młodego człowieka, jednak pasje rozwijają się już od dzieciństwa, jeśli tylko są ku temu warunki. Aby naszym przedszkolakom stworzyć okazje do zapoznania z różnymi dziedzinami życia  w naszym przedszkolu gościliśmy rodziców wykonujących różne, ciekawe zawody. Przedszkolaki miały możliwość zapoznania się z atrybutami pracy każdego gościa i wysłuchania opowieści o zaletach i ciekawostkach każdego  z  zawodu.

Odwiedziła nas pani Kasia Jagła, mama Kacperka, która pracuje w Urzędzie Pocztowym. Kolejnym gościem był tata Pawełka, pan Stanisław Warchał, który pracuje w Służbie Celnej. Przybyła także do przedszkola mama Darii, pani Renata Koniarz, która opowiadała o zawodzie krawcowej oraz tata Karolka, pan Stanisław Gawlik, policjant. W przedszkolu gościliśmy również mamę Mai Musiał, panią Ewelinę, która pokazała dzieciom, jak wykonuje piękne kartki okolicznościowe oraz pomogła naszym przedszkolakom zrobić kartki dla swoich mam z okazji ich święta.

Rodzicom za przybycie i współpracę dziękujemy.

R.Klecka

{galeria}poznajemyzaw{/galeria}