Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

146860161

zsp@biesiadki.sp.net.pl

07:00 - 15:00

Poniedziałek- Piątek

Prelekcja przedstawiciela Lasów Państwowych

Dnia 25 kwietnia naszą szkołę odwiedził przedstawiciel Lasów Państwowych – Nadleśnictwa w Brzesku, pan Marek Burczak, który w swojej prelekcji przekazał uczniom informacje na temat budowy lasu i jego funkcji, zwierząt leśnych, zasad zachowania się w lesie, korzyści, jakie człowiek czerpie z tego ekosystemu, oraz przyczyn, dla których należy chronić lasy. Podał zasady, do których każdy odwiedzający las powinien się stosować. Przedstawił wskazówki, dzięki którym możemy ograniczyć ryzyko pożaru w lesie. Uświadamiał, że stabilność lasów jest niezbędna w budowaniu bezpiecznej przyszłości naszych dzieci, wnuków i następnych pokoleń.

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu