Przegląd koszy i palm wielkanocnych

Jak co roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do przeglądu palm i koszy wielkanocnych, który organizowany jest przez Samorząd Uczniowski. W przeglądzie zaprezentowano 7 dużych palm i jedną małą reprezentujących poszczególne klasy. Wszystkie razem można było podziwiać w  Niedzielę Palmową podczas procesji, która odbyła się w naszej parafii.

Nasze palmy wykonano z zielonych gałązek i różnych gatunków wierzby, które symbolizują życie, siły witalne, radość i coroczną odnowę roślin. Udekorowano je kwiatami, trawami oraz papierowymi ozdobami.Poszczególne klasy przygotowały również kosze wielkanocne. Barwnie przyozdobione kosze, w których znajdowały się potrawy oraz ozdoby wielkanocne tworzyły niezwykle przyjemne i apetyczne widowisko. Przedstawiciele klas prezentowali swoje kosze i palmy podczas apelu szkolnego.

{galeria}palmy1{/galeria}