+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Przegląd koszy i palm wielkanocnych

Jak co roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do przeglądu palm i koszy wielkanocnych, który organizowany jest przez Samorząd Uczniowski. W przeglądzie zaprezentowano 7 dużych palm i jedną małą reprezentujących poszczególne klasy. Wszystkie razem można było podziwiać w  Niedzielę Palmową podczas procesji, która odbyła się w naszej parafii.

Nasze palmy wykonano z zielonych gałązek i różnych gatunków wierzby, które symbolizują życie, siły witalne, radość i coroczną odnowę roślin. Udekorowano je kwiatami, trawami oraz papierowymi ozdobami.Poszczególne klasy przygotowały również kosze wielkanocne. Barwnie przyozdobione kosze, w których znajdowały się potrawy oraz ozdoby wielkanocne tworzyły niezwykle przyjemne i apetyczne widowisko. Przedstawiciele klas prezentowali swoje kosze i palmy podczas apelu szkolnego.

Samorząd Uczniowski

{galeria}palmy1{/galeria}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]