„Pyszna i zdrowa sałatka owocowa”

W październiku w związku z realizowanym tematem każdy przedszkolak dowiedział się, jak ważne są dla nas owoce. Po pierwsze są bardzo smaczne, a po drugie zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też dzieci postanowiły zrobić pyszną i zdrową sałatkę owocową. Umyliśmy dokładnie owoce i założyliśmy fartuszki. Kiedy wszystko już było gotowe, przystąpiliśmy do krojenia owoców, mieszania i … degustacji. Ach, co to była za uczta! Sałatka smakowała wyśmienicie, dlatego poczęstowaliśmy także naszych młodszych kolegów z grupy „Kwiatuszki”.

R. Klecka

{galeria}przsalatka{/galeria}