Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2018/19

Dnia 3 września 2018r. rozpoczął się kolejny rok szkolny. Uroczystoścć zgodnie z wieloletnią tradycją poprzedziła msza św. sprawowana przez naszych kapłanów w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Oficjalna część inauguracyjna odbyła się na sali gimnastycznej w naszej szkole. Dyrektor Bożena Dorota Pałka  powitała  rodziców oraz całą społeczność szkolną, podałą najważniejsze informacje  dotyczące planu organizacyjnego szkoły na rok  2018/2019. Jak co roku, szczególnie ciepło wszyscy przywitali najmłodszych uczniów. Następnie  uczniowie i rodzice spotkali się z wychowawcami w swoich klasach lekcyjnych.

Wszystkim uczniom życzymy, aby nowy rok szkolny był dla nich przede wszystkim przygodą, która pozwoli im lepiej poznać swiat.

B.Hawryłko