+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Słoneczko Życzliwości na akcję charytatywną

W każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra. Udowodnili to po raz kolejny uczniowie naszej szkoły, włączając się aktywnie w akcję charytatywną Samorządu Uczniowskiego i Świetlicy Szkolnej, na rzecz poszkodowanego w wypadku samochodowym Mikołaja.

Akcja została przeprowadzona na okoliczność obchodzonego 21 listopada Międzynarodowego Dnia Radości Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji nauczyciele świetlicy oraz opiekun SU, wykonali Słoneczka Życzliwości, które zostały rozprowadzone wśród uczniów. Uzbieraliśmy pokaźną kwotę 1400 zł. Zostanie ona przekazana na rehabilitację chłopca.

Bycie miłym, okazywanie dobra, życzliwość ma moc uszczęśliwiania nie tylko obdarowanego, ale również tego, który ją okazuje. Dziękujemy Wszystkim serdecznie za otwarte serca i nieustającą gotowość do niesienia pomocy innym.

Bogusława Hawryłko

Barbara Hebda

Małgorzata Gawlik

Comments are closed.