Ślubowanie kl. I

13 października 2020 roku o godzinie 12.00  na sali gimnastycznej rozpoczęła się uroczystość ślubowania uczniów kasy pierwszej. Zgromadzeni rodzice przywitali pierwszoklasistów gromkimi brawami. Na początku dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Po części artystycznej w podniosłej atmosferze, przed Sztandarem Szkoły pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, a swym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia oraz wręczyła  pamiątkowe dyplomy. Od starszych kolegów i koleżanek z klas II i III otrzymali pamiątkowy plakat  z pięknymi życzeniami. Również rodzice pamiętali o święcie. Przybyli w licznym gronie i wręczyli  swoim pociechom, małe  upominki. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie pierwszakom w pamięci. Miejmy nadzieję, że słowa przyrzeczenia, które składali, będą dla nich drogowskazem na długie, długie lata szkolne.

Wychowawca kl. I M.Hudyma