Śniadanie wielkanocne 2017

W środę 12 kwietnia w Publicznym Przedszkolu zapanowała miła i świąteczna atmosfera, ponieważ jak co roku spotkały się wszystkie grupy przedszkolne na wspólnym Śniadaniu Wielkanocnym.

Przez ostatnie dni przedszkolaki poznawały różne tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi, wspólnie wykonywały kartki świąteczne, wyklejały pisanki, siały owies i rzeżuchę. Wszystkie wspólnie wytworzone akcenty wielkanocne znalazły się później na świątecznym stole. Dzieci podczas Śniadania Wielkanocnego wspólnie śpiewały piosenki o Wielkanocy, dzieliły się jajkiem, składały sobie życzenia, zjadły uroczyste śniadanie przygotowane przez mamy. Przedszkolaki otrzymały również prezenty od Rady Rodziców oraz papierowe zajączki od wychowawczyń.

Dziękujemy Radzie Rodziców za współpracę.

{galeria}przed_wielk{/galeria}