Sport to zdrowie

Dnia 1 marca klasa IIb zorganizowała dla grupy 6 – latków z naszego Oddziału Przedszkolego ,,Mini Olimpiadę dla 6 – latków ph. ,,Sport to zdrowie”. Uczniowie samodzielnie wykonali plakat promujący i zapraszający przedszkolaków na w/w uroczystość sportową.  Dzieląc się na grupy rozdzielili między siebie zadania do wykonania: przygotowanie dyplomów i medali, wybór odpowiednich konkurencji, wybór prowadzących zawody, przyznających punkty, dekorujących medalami, sprawdzających poprawność przebiegu zawodów, rozdzielających sprzęt sportowy. Uczniowie II b byli bardzo przejęci powierzonym zadaniem, ale każdy jak najlepiej chciał się z niego wywiązać. Przedszkolaki wykazały ,,ducha sportowego” i zacięta rywalizacja trwała do samego końca. Dziękujemy przedszkolakom za chęć udziału w naszym projekcie, a uczniom II b dziękuję za zaangażowanie i sumienność.

Wychowawca klasy IIb

{galeria}sport{/galeria}