+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Sport to zdrowie

         Dnia 1 marca klasa IIb zorganizowała dla grupy 6 – latków z naszego Oddziału Przedszkolego ,,Mini Olimpiadę dla 6 – latków ph. ,,Sport to zdrowie”. Uczniowie samodzielnie wykonali plakat promujący i zapraszający przedszkolaków na w/w uroczystość sportową.  Dzieląc się na grupy rozdzielili między siebie zadania do wykonania: przygotowanie dyplomów i medali, wybór odpowiednich konkurencji, wybór prowadzących zawody, przyznających punkty, dekorujących medalami, sprawdzających poprawność przebiegu zawodów, rozdzielających sprzęt sportowy. Uczniowie II b byli bardzo przejęci powierzonym zadaniem, ale każdy jak najlepiej chciał się z niego wywiązać. Przedszkolaki wykazały ,,ducha sportowego” i zacięta rywalizacja trwała do samego końca. Dziękujemy przedszkolakom za chęć udziału w naszym projekcie, a uczniom II b dziękuję za zaangażowanie i sumienność.

                                                                                                                                        Wychowawca klasy IIb

{galeria}sport{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]