+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Sport to zdrowie – mini olimpiada sportowa

   1 marca 2017r.  dzieci z oddziału przedszkolnego brały udział w mini olimpiadzie sportowej ph. ,,Sport to zdrowie” zorganizowanej przez uczniów kl II b. Przedszkolaki   w dwóch losowo dobranych  drużynach – czerwoni i zieloni rywalizowali w  biegach, rzucie do celu, przejściu przez tunel, przejściu z jajkiem na łyżce, itp.  pod czujnym okiem uczniów kl II b, którzy byli odpowiedzialni za sprawne przeprowadzenie mini olimpiady sportowej i każdy uczeń miał przydzielone zadanie. Po podliczeniu zdobytych punktów drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a każdy uczestnik słodki upominek. Bardzo dziękujemy uczniom kl II b oraz ich wychowawczyni za zaproszenie, niespodzianki i świetną zabawę.

                                                                                                                Bernadeta Witek

{galeria}olimpiada_prz{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.