+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Spotkanie przedszkolaków ze strażakami

         We wtorek 19 czerwca dzieci z naszego przedszkola miały niezapomniane spotkanie ze strażami OSP w Biesiadkach. Ogromną atrakcją dla dzieci było podjechanie samochodu strażackiego do palącej się słomy i gaszenia ognia, ściąganie z drzewa pieska – maskotki, samodzielne posługiwanie się wężem strażackim. Dzieci dowiedziały się jak wygląda praca strażaków, jakim sprzętem się posługują. Mogły oglądać wyposażenie samochodu strażackiego i przymierzać strażackie akcesoria. Przedszkolaki poznały także podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku, dowiedziały się w jakich okolicznościach można wzywać straż pożarną oraz utrwaliły numery alarmowe. Dzięki takim spotkaniom dzieci poznają ciężką i odpowiedzialną pracę strażaka, dowiadują się, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych, kształtują odpowiednie zachowania w trudnych sytuacjach. Dziękujemy strażakom za miłe spotkanie i do zobaczenia za rok!

                                                                                                                                           R. Klecka

{galeria}przstraz{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]