+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Spotkanie z Jackiem Musiatowiczem

  9 stycznia 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym z Jackiem Musiatowiczem i jego synem. Program realizowany był w formie koncertu rockowego, podczas którego muzyk przestrzegał uczniów przed zgubnymi wpływami używek. Opowiadając o swoim życiu i doświadczeniach, poruszał tematykę związaną z problemami alkoholowymi, narkotykowymi, cyberprzemocą oraz kwestię „dopalaczy”. Opowiadał o negatywnych skutkach wywołanych przez nałogi. Podkreślał, że niszczą w człowieku to, co dla niego jest najcenniejsze – przyjaźń, miłość, rodzinę, pracę  i wartości duchowe.

                                                                                                                                       B.Hawryłko

{galeria}musiatowicz{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]