+14 68 60 161

szkolabiesiadki@wp.pl

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Spotkanie z pracownikiem banku

     Dnia 12 października br. uczniów klasy I i II odwiedziła pani kierownik oddziału banku PKOBP Barbara Robak. Celem jej wizyty było zachęcenie uczniów klasy I i chętnych uczniów klasy II, do założenia kont internetowych i samodzielnego oszczędzania i gospodarowania środkami pieniężnymi. Uczniowie oprócz prelekcji obejrzeli również filmy edukacyjne, które zobrazowały im w ciekawy sposób ideę oszczędzania. Dziękujemy pani kierownik za wizytę i zapraszamy na kolejne.

                                                                                                                                               K.A Bukowiec

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu