+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Spotkanie z przedstawicielem firmy Dimarco

  Przedszkolaki z wszystkich grup przedszkolnych miały możliwość uczestniczenia w krótkiej prelekcji prowadzonej przez pana Marka Strzelca właściciela firmy Dimarco z Iwkowej. Pan Strzelec opowiedział o działalności swojej firmy, zapoznał dzieci z zasadami segregacji śmieci oraz zmianami, które weszły od 1 stycznia 2018r. Dzieci po części teoretycznej miały okazję do praktycznego działania i wrzucania śmieci do odpowiedniego worka pod okiem fachowca. Przedszkolaki otrzymały także kolorowanki z koszami, które należało pokolorować na odpowiedni kolor. Dziękujemy panu Markowi Strzelcowi za przybycie do naszego przedszkola oraz za ciekawe i pouczające spotkań

                                                                                                                                                                                              R. Klecka

{galeria}dimarco_przed{/galeria}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.