+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Spotkanie z ratownikiem medycznym

        Uczniowie klasy II a i II b uczestniczyli w spotkaniu z ratownikiem medycznym – panem Pawłem Machałem. Spotkanie odbyło się w ramach zajęć z edukacji zdrowotnej. Uczniowie dowiedzieli się co to jest zdrowie, jak dbać o zdrowie, jakie czynniki wpływają na nasze zdrowie, co sprzyja dobremu zdrowiu fizycznemu, psychicznemu, emocjonalnemu. Dzieci poznały nową piramidę żywienia opracowaną przez WHO. Pan Paweł z dużym profesjonalizmem, opowiedział  o swojej pracy, o zestawie do ratownictwa medycznego. Udzielił ważnych porad dotyczących pierwszej pomocy przedmedycznej w nagłych wypadkach. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w tym spotkaniu, chętnie brali udział w bandażowaniu, unieruchamianiu czy sprawdzaniu bicia serca itp.  Dziękujemy Panu Pawłowi za poświęcany czas i cenne rady, które postaramy się zapamiętać. 

                                                                                                                              K.A.Bukowiec

{galeria}ratownik{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]