+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Spotkanie ze strażakami

W dniu 16.06.2021r. nasze przedszkolaki spotkały się z druhami OSP w Biesiadkach . Dzieci z zachwytem i wielkim zaciekawieniem uczestniczyli w spotkaniu, podczas którego mogły poznać specyfikę pracy strażaków, umundurowanie strażackie oraz niektóre sprzęty jakimi dysponują. Przedszkolaki dowiedziały się, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych, do zalanych domów, powalonych drzew, a także ratują zwierzęta.

Podczas spotkania strażacy uświadomili dzieciom jak zachowywać się w sytuacjach zagrożenia, oraz jak powiadomić służby ratownicze i udzielać pierwszej pomocy.

Wielką radość przedszkolakom sprawiło obejrzenie z bliska wozu strażackiego oraz zapoznania się z jego wyposażeniem. Wszystkie dzieci mogły wypróbować swoich sił   i zmierzyć się z prawdziwym wężem strażackim. Nasi goście nie tylko z zapałem opowiadali   o pracy strażaka, ale również cierpliwie odpowiadali na wszelkie pytania.

Na zakończenie spotkania przedszkolaki podziękowały strażakom i życzyły wytrwałości w codziennych zmaganiach z przeciwnościami losu. Serdecznie dziękujemy druhom Pawłowi, Maciejowi i Kamilowi za wspaniale poprowadzone spotkanie.

 B. Witek

Aydın escort
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]