+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Spotkanie ze św.Mikołajem

  3 grudnia br. „Smerfy” i „Żabki” z Publicznego Przedszkola w Biesiadkach z wielką niecierpliwością czekały na przybycie niezwykłego Gościa. I doczekały się.  Wszyscy entuzjastycznie i radośnie  powitali Św. Mikołaja. Ależ się działo – dzieci recytowały poznane wierszyki, śpiewały piosenki, opowiadały o swoich przygodach , a przede wszystkim czekały na prezenty zapewniając , że w pełni  na nie zasłużyły, będąc grzecznymi w domu i w przedszkolu. Święty Mikołaj nie skąpił prezentów. Szczodrze obdarował każde dziecko. Emocje  i wzruszenie towarzyszyły do samego końca wizyty. Dzieci były wyrozumiałe dla Gościa, który spieszył się na kolejne spotkanie z innymi dziećmi by rozdać wszystkie prezenty. Niezwykłe spotkanie uwieńczone zostało wspólnym, pamiątkowym zdjęciem . Dzieci złożyły zaproszenie już na kolejny rok. Mikołaj na pewno nie zapomni o nas.  Bardzo, bardzo mu dziękujemy i już go  oczekujemy.

                                                                                                                                                             Paulina Strzesak 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]