Spotkanie ze św.Mikołajem

3 grudnia br. „Smerfy” i „Żabki” z Publicznego Przedszkola w Biesiadkach z wielką niecierpliwością czekały na przybycie niezwykłego Gościa. I doczekały się.  Wszyscy entuzjastycznie i radośnie  powitali Św. Mikołaja. Ależ się działo – dzieci recytowały poznane wierszyki, śpiewały piosenki, opowiadały o swoich przygodach , a przede wszystkim czekały na prezenty zapewniając , że w pełni  na nie zasłużyły, będąc grzecznymi w domu i w przedszkolu. Święty Mikołaj nie skąpił prezentów. Szczodrze obdarował każde dziecko. Emocje  i wzruszenie towarzyszyły do samego końca wizyty. Dzieci były wyrozumiałe dla Gościa, który spieszył się na kolejne spotkanie z innymi dziećmi by rozdać wszystkie prezenty. Niezwykłe spotkanie uwieńczone zostało wspólnym, pamiątkowym zdjęciem . Dzieci złożyły zaproszenie już na kolejny rok. Mikołaj na pewno nie zapomni o nas.  Bardzo, bardzo mu dziękujemy i już go  oczekujemy.

Paulina Strzesak