+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Sprawozdanie z konkursu czytelniczego „Czy znasz przygody Mikołajka?”

17 grudnia 2020 r.  został rozstrzygnięty  konkurs czytelniczy, przeprowadzony  w ramach  „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”, który nasza szkoła realizuje w bieżącym roku szkolnym. Wzięli w nim udział uczniowie klas II –  III.  Celem konkursu było propagowanie aktywności czytelniczej wśród dzieci, rozwijanie zainteresowań literaturą, szerzenie kultury czytelniczej oraz rozbudzanie stałego kontaktu z książką. Test składający się z trzydziestu pytań, który wypełnili uczniowie, sprawdził  znajomość  lektury „Mikołajek i inne chłopaki”.  

Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat przygód Mikołajka.  Różnica punktowa między uczestnikami była minimalna, a wyniki przedstawiają się następująco.

Laureaci konkursu:

I miejsce – Daria Koniarz kl. III

II miejsce –Paweł Warchał kl. III

III miejsce ex aequo – Magdalena Sułek,  Piotr Dziuban kl. III

Wyróżnienie:

Julia Szot  klasa II

Dziękujemy Wszystkim za solidne przygotowanie się do konkursu. Świadczy ono o tym, że przygody Mikołajka były dla Was interesujące. Zachęcamy do czytania i do udziału w kolejnych, o których będziemy informowali na bieżąco.

Po odbiór nagród i dyplomów prosimy zgłaszać się indywidualnie do biblioteki szkolnej we wtorek 22 grudnia 2020 r. w godzinach wyznaczonych tj . od 10.00 do 14.00.

Małgorzata Gawlik

artvin mutlu son
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]