+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Sukcesy w tenisie stołowym

          8 grudnia 2015 r. odbyły się Drużynowe i Indywidualne Zawody Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym. Naszą szkole reprezentowali: Anna Sacha, Karol  Cichoński, Wiktor Gnyla, Eliasz Kornaś, Eryk Gruszkowski,  Kamil Gagatek i Kamil Musiał. Konkurs, już tradycyjnie, odbył się w Zespole Szkół w Uszwi. W turnieju startowało 18 chłopców i 10 dziewcząt. W konkursie indywidualnym musieliśmy uznać wyższość rywali    i zadowolić się miejscem III, które wywalczył Wiktor Gnyla, Natomiast już w rozgrywkach drużynowych zajęliśmy I i III miejsce.Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

Konkurs indywidualny: Wiktor Gnyla – III miejsce, Eliasz Kornaś – IV miejsce, Karol Cichoński – V miejsce, Kamil Musiał – VI miejsce.

Konkurs drużynowy: Wiktor Gnyla, Karol Cichoński – I miejsce, Eliasz Kornaś, Kamil Musiał – III miejsce, III miejsce w konkursie drużynowym dziewcząt wywalczyła również Anna Sacha, która w zawodach startowała z Alicją Hosaniak uczennicą PSP Uszew.

Gratulujemy naszym zawodnikom świetnego występu i godnego reprezentowania szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.