+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Światowy Dzień Bez Papierosa

      31 maja 2016r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bez Papierosa. Podczas spotkania uczniowie  kl. I- III wspólnie rozwiązywali krzyżówkę, a otrzymane hasło wprowadziło wszystkich do tematu, który szczegółowo omówiła p. Anna Korczyńska w oparciu o przygotowaną prezentację. Następnie uczniowie poszczególnych klas pod czujnym okiem wychowawców wykonywali plakietki informujące o tym ważnym dniu, które mogli wręczyć wybranym przez siebie osobom. W tym samym dniu zostały ogłoszone wyniki konkursu literackiego o tematyce antynikotynowej, który był ogłoszony pod koniec kwietnia. Do konkursu zgłosiło swoje prace 16 uczniów:   klasa I ,,a” – 2 osoby,    klasa I ,,b” – 4 osoby,    klasa II –  7 osób,    klasa III – 3 osoby. W maju jury dokonało oceny prac  i zgodnie z regulaminem wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – Anna Cichostępska z kl II

II miejsce – Artur Gawlik z kl I ,,a”

III miejsce – Nicola Racięga z kl II

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy wspaniałych pomysłów  literackich i życzymy zdrowego stylu życia bez palenia papierosów w dorosłym życiu.

Koordynator programu: Bernadeta Witek

{galeria}papieros{/galeria}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]