Święto Pieczonego Ziemniaka

Główną atrakcją podczas “Święta Pieczonego Ziemniaka” oprócz cudownej pogody, było ognisko,w którym dzieci wraz z rodzicami piekły ziemniaki. Poza tym przedszkolaki dowiedziały się skąd pochodzi ziemniak i jak trafił do Polski. Przyswoiły sobie również wiele ciekawostek i informacji na temat ziemniaka. Gdy ziemniaki piekły się w ognisku dzieci    z twarzami pełnymi uśmiechów, brały udział w różnych konkursach i zawodach sportowych. Wspólne zabawy były świetną okazją do integracji społeczności przedszkolnej. Zakończeniem święta była degustacja pieczonych ziemniaków oraz smażenie kiełbasek    z pomocą dorosłych.

Wszystkim rodzicom składam serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu wszelkich atrakcji tego wspaniałego dnia.

B.Witek

{galeria}przpiecz{/galeria}