+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Szkolny etap konkursu plastyczno – fotograficznego „Ziemia, ojczyzna ludzi”

Odpowiadając na zaproszenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Jasieniu uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursów organizowanych w ramach II Festiwalu Kultury Szkół Powiatu Brzeskiego pod hasłem „Ziemia, ojczyzna ludzi”. Celem Festiwalu jest popularyzacja twórczości uczniów oraz zaprezentowanie osiągnięć i dorobku artystycznego dzieci i młodzieży szkół Powiatu Brzeskiego. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Brzeski – Andrzej Potępa, Burmistrz Brzeska – Tomasz Latocha oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku. Zgodnie z regulaminem Festiwalu odbył się etap szkolny konkursu plastyczno – fotograficznego.

Zwycięzcami w kategorii klas I-IV zostali: I miejsce – Justyna Łopatka – kl. III II miejsce – Jan Bychawski – kl. I III miejsce – Jakub Nieć – kl. I

W kategorii klas V – VIII:

I miejsce – Nicola Racięga – kl. VIII II miejsce – Albert Hebda – kl. VIIa III miejsce – Dominik Hebda – kl. VIII

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Comments are closed.