Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

146860161

zsp@biesiadki.sp.net.pl

07:00 - 15:00

Poniedziałek- Piątek

Szkolny Konkurs Czytelniczo – Plastyczny

Podczas uroczystości obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi został rozstrzygnięty konkurs plastyczny, który był uwieńczeniem ekologicznego projektu czytelniczego polegającego na wspólnym przeczytaniu książki pt. „Wangari Maathai kobieta, która posadziła miliony drzew”. Zadaniem konkursowym było przedstawienie drzewa jako miejsca życia owadów, ptaków i zwierząt. Do organizatora konkursu wpłynęły 34 prace. Siedmioosobowe jury składające się z nauczycieli naszej szkoły miało nie lada wyzwanie z wyłonieniem zwycięzców.

Wyniki konkursu w klasach I – III : I miejsce ex aequo – Amelia Malisz, Emilia Wąs, II miejsce ex aequo – Zuzanna Myszka, Nikodem Biel, Wojciech Wolak, III miejsce – Artur Musiał, Piotr Kornaś

Wyniki konkursu w klasach IV – VII: I miejsce – Karol Gawlik, II miejsce – Emilia Wałaszek, III miejsce ex aequo – Katarzyna Fijor, Katarzyna Musiał.

Jury zdecydowało o przyznaniu wyróżnień następującym osobom: Emilii Oleksy, Weronice Pysno, Jakubowi Nieciowi, Mikołajowi Gnyli, Janowi Dzimirze, Jakubowi Wisowi, Hubertowi Niemcowi i Bartoszowi Krakowskiemu.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu