+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Szkolny konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater z książki”

W dniu 15 grudnia 2020 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater z książki” zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Celem konkursu było rozbudzanie twórczej inwencji dziecka  i wypowiadanie się za pomocą różnych technik plastycznych  w odniesieniu do odbioru utworów literackich. Konkurs adresowany był do uczniów klas I- II i polegał na przedstawieniu dowolną techniką swojego ulubionego bohatera z literatury dla dzieci. Do organizatora wpłynęło 13 prac. Wszystkie są starannie wykonane i świadczą o dużym zaangażowaniu młodych artystów. Zwycięzców wyłoniło jury konkursowe składające się z sześciu nauczycieli, poprzez przyznane każdej pracy punkty.

Laureaci konkursu :

Laureaci konkursu :

I miejsce – Wiktoria Gagatek kl. II

II miejsce – Michał Wolak  kl. II

III miejsce – Emilia Wałaszek kl. II

Wyróżnienie:

Bartosz Myszka kl. II

Justyna Łopatka kl. II

Każdy uczestnik konkursu otrzyma ocenę celującą z edukacji plastycznej oraz drobny upominek. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrodę w postaci książki. Po odbiór nagród zapraszamy, z uwagi na pandemię, indywidualnie do biblioteki szkolnej w godzinach pracy biblioteki.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie. Bez Waszej pracy, ten konkurs by się nie odbył.

Zapraszamy do współtworzenia naszego bloga czytelniczego. Jeżeli chcecie polecić książkę innym czytelnikom wpiszcie w komentarzu parę słów, które zachęcą do jej przeczytania.

Link do szkolnego bloga https://blogczytelniczybiesiadki.blogspot.com/

Małgorzata Gawlik

bingöl mutlu son
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]